"Pro všechny, kdo chtějí zdravě spát."

Již 10 let s Vámi!

10 let s Vámi ram hot2

Zdá se Vám to neuvěřitelné? Nám také. Ale vězte, že letos je tomu 10 let, co jsme poprvé otevřeli studio bydlení v Kuřimi. V průběhu těchto let se u nás mnohé změnilo, ale jsme rádi, že Vy jste stále s námi. Pokud Vás zajímá, co se událo během uplynulých 10 let, přečtěte si náš příběh zde >>.

Co by to bylo za výročí bez dárku?

K našim kulatinám jsme si nadělili nové webové stránky. Věříme, že budou sloužit nejen nám, ale především Vám. Rádi bychom se zde s Vámi podělili o naše dlouholeté zkušenosti v oboru. Dočkáte se pravidelných příspěvků z oblasti bydlení, především spaní. Samozřejmě zde naleznete i aktuální informace o novinkách v naší prodejně a akčních nabídkách, které jsou právě k dispozici.

Rádi s Vámi budeme sdílet Vaše pocity a problémy. Záleží nám na Vás, a proto se nebojte na cokoli zeptat. Obrátit se na nás můžete přes formulář na této stránce >>. Vděčni budeme i za jakýkoliv komentář a připomínku, jak k naší prodejně, tak k webu.

A co si přát do dalších 10 let?

Společně s Vámi si každý den popřát DOBRÉ RÁNO. Po kvalitním spánku, odpočatí a zregenerovaní do nového dne vstříc pracovním i rodinným aktivitám. A snad i trochu Vaší přízně, protože bez Vás naše práce nemá smysl.

Doufáme, že se Vám u nás bude líbit.

studio bydlení Kuřim

 

PS: Nově nás najdete i na Facebooku.

Studio bydlení

Pro všechny, kdo chtějí zdravě spát. Nevíte si rady s výběrem postele, matrace nebo roštu? Rádi Vám poradíme. Specializujeme se na kvalitní a klidný spánek. Více o nás si přečtěte zde >>