"Pro všechny, kdo chtějí zdravě spát."

O studiu bydlení

Studio bydlení je zaměřeno na prodej veškerých produktů, týkajících se kvalitního spánku. Ložnice, postele, ortopedické rošty, zdravotní matrace, antialergické polštáře a přikrývky,  povlečení, prostěradla, anatomické polštářky a spousty dalších doplňků jak pro Vás, tak pro Vaše děti.

Náš sortiment přispívá k tomu, aby současný člověk, který je jinak vystavený mnohým nepříznivým vlivům, jako je nesprávné sezení nebo nedostatečný pohyb, mohl zdravě odpočívat, relaxovat a regenerovat svoje síly. Pro své zákazníky poskytujeme plný servis služeb, jako je doprava, montáž a samotná instalace nábytku prakticky po celém území ČR. Disponujeme prodejní plochou přes 300 m2 a skladovacím prostorem.

Naše dodavatele si pečlivě vybíráme.

Jsme si vědomi toho, že jen tam, kde je kvalita, je také spokojený zákazník. Neustále rozšiřujeme dodavatelské partnery a vsadili jsme na kvalitní české výrobky v celém našem sortimentu. Levné zboží „na jedno použití“ u nás nehledejte. Naši partneři ve svých oborech dosáhli významných ocenění. Např. firma Dadka, dodavatel ložních souprav, či firma BMB, výrobce nábytku, dosáhli na ocenění Česká kvalita. Nábytek od českých výrobců tak zaručuje nejen kvalitu, ale dobrá je i spolupráce při objednávkách atypických rozměrů, nebo v případě možných reklamací.

Nekupujte zajíce v pytli.

V internetových obchodech koupíte vše a šetříte jistě svůj čas. Přesto si myslíme, že k výběru matrace a vytvoření vhodné kombinace s roštem, je dobré si vyslechnout rady odborníků. Máme kvalifikovaný personál s více než dvacetiletou praxí v oboru, pomohou s výběrem přesně podle požadavků zákazníka a zboží si lze u nás nejen prohlédnout, ale i vyzkoušet.

Co předcházelo našemu vzniku? 

Na počátku byl šikovný truhlář. Spojením s návrhářkou interiérů postupně vznikla firma TRISYS na výrobu nejen zakázkového nábytku, ale i polohovacích roštů pro prodejny po celé České republice. V naší dílně vznikaly nové designy postelí z masivu a postupně se vyprofilovala firma k výrobě lůžek. Naší snahou ale bylo nabídnout zákazníkovi kompletní servis v oblasti zdravého spaní, proto byla založena firma Studio bydlení.

Co se za dobu existence změnilo?

Začátky rozhodně nebyly lehké. Začínali jsme skromně v malých pronajatých prostorách a budovali kontakty. Tak jak sousední obchůdky ukončovaly svoji činnost, jsme my naopak rozšiřovali prodejní plochy do dnešní podoby. Byli jsme si vědomi toho, že zákazník si potřebuje výrobky tzv. osahat a proto jsme pořizovali další vzorky.

Vygenerovali jsme také dodavatele, s jejímiž výrobky a službami jsou zákazníci nejvíce spokojeni a sortiment rozšířili o další zboží. Za uplynulých 10 let jsme vybudovali centrum, ve kterém kvalifikovaní odborníci poradí, jak si vytvořit zdravé lůžko k relaxaci i pro kvalitní spánek.

A jak si vede Studio bydlení dnes?

Dnes je Studio bydlení kompletně připraveno nabídnout ucelený servis v oblasti zdravého spánku. Pomáháme Vám již 10 let a ceníme si toho, že se k nám zákazníci rádi vracejí. Vyslechneme si tak nespočet příběhů, na jejichž konci je poděkování. Toho si nesmírně vážíme. Pokud najdete na těchto stránkách inspiraci v sortimentu a důvěru v nás, budeme velice potěšeni. Jsme tu pro všechny, kdo chtějí zdravě spát.

Těšíme se na Vás.

studio bydlení Kuřim