"Pro všechny, kdo chtějí zdravě spát."

Příjemné ležení i v sychravém podzimu

podzim

Po horkých a úmorných letních měsících venku zavládlo chladnější a pošmourné období. V tuto dobu si všichni rádi přispíme. Pro kvalitní a příjemný spánek je důležitá nejenom pohodlná postel, ale také lůžkoviny a povlečení. Většina z nás již vyměnila lehounké letní přikrývky za ty teplejší a přemýšlí, do čeho je povléct. Nabízí se nám spousta možností. Při výběru bychom měli dát na cit pro příjemné barvy a osvědčenou kvalitu materiálu.

Vybírat bychom měli povlečení s hřejivými barvami, které nás naladí k příjemnému a sladkému spánku. Co se týče materiálů v podzimních kolekcích, je to rozhodně flanel, mikrovlákno, ale třeba i bavlna a krep.

Flanel

Flanelové povlečení je ušito z velmi příjemného materiálu (počesaná 100% bavlna) buď s krátkým, nebo delším vlasem. Flanel je hřejivý materiál, který si stále udržuje svoji oblibu. Zapínání si můžete vybrat buď na knoflíky, nebo na zip. Samozřejmostí je velký výběr vzorů i barev.

Mikrovlákno

Povlečení z mikrovlákna je vyrobeno z velmi jemných vláken, které jsou tenčí než přírodní hedvábí. Mikrovlákno je vyrobeno technologií, která popírá všechny předsudky o tzv. „umělinách“. Nejdůležitější výhodou mikrovlákna je, že díky velmi jemné struktuře umí udržet teplo a pohodu. Budete překvapeni jeho extrémní hřejivostí. Kvalita tohoto materiálu se také projevuje v jeho hebkosti a jemnosti. Vzhledem k tomu, že se jedná o velmi hustě pletený materiál, je u něj omezena prostupnost pylů a roztočů, materiál je proto vhodný i pro alergiky. Mikrovláknový materiál je velmi stálý a i po mnohačetném vyprání jsou barvy jasné a zářivé. Jemné chloupky neplstnatí (nežmolkují) a ponechávají si po dlouhou dobu stále stejný vzhled. Výrobky z mikrovlákna lze prát v automatické pračce na maximálně 40oC a mohou se sušit v sušičce.

Nabídka příjemného, hebkého a teplého povlečení je široká, zaleží jen na vás, jak si svoje lůžko do sychravých dní připravíte. Zde stoprocentně platí – jak si kdo ustele, tak si lehne….

studio bydlení Kuřim

Studio bydlení

Pro všechny, kdo chtějí zdravě spát. Nevíte si rady s výběrem postele, matrace nebo roštu? Rádi Vám poradíme. Specializujeme se na kvalitní a klidný spánek. Více o nás si přečtěte zde >>