"Pro všechny, kdo chtějí zdravě spát."

Co o nás říkají naši zákazníci?

"Před dvěma lety jsme si v tomto obchodě pořídili ložnici. Přístup k zákazníkovi byl profesionální a s kompletním zpracováním od návrhu až po realizaci jsme byli moc spokojeni. Rádi se do obchodu vracíme."

Olga MaláKuřim

"V tomto obchodě jsme si s manželem před několika lety pořídili dětskou postýlku. Postýlka nám sloužila pro dvě děti, byla vyrobena z kvalitního materiálu. Byli jsme nadšeni výběrem doplňků (kapsáře, povlečení atd). Nákup jsme pořídili za přijatelnou cenu a byli jsme moc spokojeni."

Šárka StojnicPraha

"Ať se rozhodnete pro jakýkoliv sortiment nabízený studiem bydlení, budete nadmíru spokojeni. V obchodě poradí, vysvětlí, objednají, pak dovezou, sestaví, vše ochotně a vzdálenost nerozhoduje. Na jejich matracích a roštech se spí bez bolestí zad. Multifunkční postel, která plní účel sedačky, rozkládací postele a ještě má úložný prostor, prostě nemá chybu. A k tomu pořídíte povlečení a prostěradla, co se nežehlí. A to píšu jen o zboží a službách, které mám osobně vyzkoušené."

Jitka PajurkováFrýdek-Místek

"Již několikrát jsem ve Vaší prodejně nakoupila. Vždy jsem byla velmi spokojena s profesionální a ochotnou obsluhou, kvalitou výrobků i jejich životností. Ať už se to týkalo větších věcí - postele pro děti (děti se již odstěhovaly a postele stále slouží), matrace, skříně nebo i drobnějšího sortimentu - povlečení a lůžkoviny. Hlavně oceňuji to, že se vždy jednalo o zboží od českých výrobců. Mnohokrát děkuji a mohu Vaši prodejnu doporučit. Ráda se do Vašeho obchodu vracím."

Markéta MarečkováBrno