"Pro všechny, kdo chtějí zdravě spát."

Sortiment

Ložnice, postele, ortopedické rošty, zdravotní matrace, antialergické polštáře a přikrývky, povlečení, prostěradla, anatomické polštářky a spousta dalších doplňků jak pro Vás, tak pro Vaše děti.

Sortiment, jež můžete nalézt v naší prodejně je zaměřen na vytvoření pohodlného a příjemného prostředí domova. Jsme specializováni výhradně na české zboží, čímž je zaručena vysoká kvalita tohoto sortimentu. Lze jej rozdělit do následujících hlavních skupin:

  • nábytek
  • matrace
  • rošty
  • bytový textil

Věříme, že každý z Vás si v naší nabídce vybere právě podle svých představ a to z toho důvodu, že se neustále snažíme přizpůsobovat novým trendům, ale neopomíjíme ani klasiku, které mnozí z našich zákazníků dávají přednost.

 Nábytek

V naší nabídce najdete variabilní ložnicové sestavy a postele z masivu, z dýhovaných plošných materiálů nebo i z lamina. Postele jsou k dispozici nejen v klasických šířkách a délkách, ale dodáváme i atypy na míru. Starším osobám můžeme nabídnout zvýšené postele (s vyšší lehací plochou), které jsou velmi pohodlné. Pro ty, kdo mají omezený bytový prostor, jsou řešením sklápěcí postele nebo např. etážové (patrové) postele pro děti.

K samotným postelím nabízíme i spoustu doplňků, jako noční stolky, úložné prostory, zásuvky pod postele, komody, skříně, regály a police. Náš výběr je široký a věříme, že si vybere opravdu každý.

Kromě ložnicových sestav a postelí nabízíme i nábytek do obývacích, dětských i studentských pokojů. A nezapomněli jsme ani na ty njemenší. Pokud čekáte přírůstek do rodiny, máme pro Vás i postýlky a kolébky.

 Matrace

Prvek, který má zásadní vliv na to, jak se vyspíme. Výběr matrace proto nelze podceňovat. Při výběru správné a kvalitní matrace věnujeme zvýšenou pozornost zejména materiálům použitým na zhotovení matrace a potahu. Jádro matrace musí mít pevnost a nosnost odpovídající Vaší váze, musí být vzdušné a anatomicky přizpůsobivé.

Díky širokému výběru materiálů a variabilní sile jednotlivých vrstev lze vyrobit pro každého zákazníka matraci podle jeho individuálních potřeb. Matrace se vyrábí dle požadavku zákazníka na míru, takže lze objednat jakýkoliv rozměr. V naší nabídce jsou matrace různého provedení - z polyuretanové pěny (PUR pěny), ze studené pěny, z antibakteriální pěny,  z bio pěny, matrace latexové či pružinové (klasická pružina i taštičkové). Největší komfort a nejnáročnější požadavky splňují matrace z tzv. líné pěny.

U matrací se dnes klade důraz nejen na jejich obsah, ale také na potahy. Všechny potahy v naší nabídce jsou pratelné na 60 stupňů Celsia a pro snadnější manipulaci je potah dělitelný zipem na dvě části. Matrace lze dodat i v potazích se speciální úpravou, která bez chemických přísad chrání před roztoči, bakteriemi a plísněmi.

 Rošty

Pro kvalitní spánek je důležitý nejen výběr matrace, ale i to, na co si ji položíme. Kombinace vhodného roštu se správnou matrací umožní udržet tělo v optimální fyziologické poloze a naopak špatnou kombinací můžeme poškodit svá záda i matraci. Poradíme Vám dle Vašich požadavků vhodnou kombinaci.

V naší nabídce jsou rošty jak lamelové, tak deskové. U lamelových roštů je pak na výběr rošt pevný nebo polohovací. Právě polohovací rošty se těší velkému zájmu našich zákazníků. Pro seniory je vhodným řešením motorové polohování, kdy je možné díky dálkovému ovládání nastavit lůžko dle svých představ bez nutnosti z lůžka vstávat.

Nabízíme i rošty pro speciální požadavky, jako například rošty se zvýšenou nosností nebo rošty pro úložné prostory.

 Bytový textil a doplňky

K dobrému a kvalitnímu spánku patří také bytový textil. Vhodná ložní souprava výrazně ovlivňuje kvalitu spánku a hygienu celého lůžka. K nejmodernějším světovým trendům patří lůžkoviny z tzv. dutých vláken, které zajistí lehkost, vzdušnost a optimální hřejivost. Tyto výrobky jsou vhodné pro alergiky, neboť vytváří nepříznivé prostředí pro roztoče a další mikoorganismy.

U nás můžete pořídit přikrývky a polštáře z dutých vláken (prací i vyvařovací), s různou gramáží a stupněm hřejivosti. Nabízíme i anatomické zdravotní polštáře z líné pěny.

V prodejně najdete také rozmanitý výběr povlečení od předních českých výrobců. V nabídce máme povlečení krepové, bavlněné, saténové i flanelové v moderních dezénech. Samozřejmostí jsou i prostěradla v nepřeberném množství barev (froté, plátno, jersey).

Součástí našeho sortimentu jsou i deky, záclony, ubrusy, prostírky, utěrky, ručníky, osušky, dekorační polštářky a další bytové doplňky jako keramika, věšáky, dřevěné doplňky a hračky pro děti.

Bližší informace, katalogy a ceníky naleznete v naší prodejně. Rádi Vám s výběrem poradíme.