"Pro všechny, kdo chtějí zdravě spát."

Sovičky pro naše moudré dětičky

sova na web

Říkáte si, jak to všechno rychle letí? Rok se nám za chvíli přehoupne do své druhé poloviny, a to znamená jediné. Dětem začnou prázdniny. Konec školního roku tak už netrpělivě ťuká na dveře a s ním i každoročně se opakující otázka. Jaké vysvědčení naše ratolest donese?

vysvedceniPamatujete na tu dobu, kdy jste chodili do školy a v posledním týdnu jste už odpočítávali každou minutu do začátku prázdnin? Zdálo se to jako nekonečně dlouhá doba. Poslední školní den ale přece jen nastal…

…pěkně jste se oblékli, vzali karafiát pro paní učitelku a plni očekávání vyrazili do školy. Vysvědčení bylo v mžiku rozdané, karafiáty předané, pochvaly udělené, pěkné léto popřáté a hurá na prázdniny.

Ne všichni ale vzpomínají na tento okamžik s radostí. Někteří zažívali pocit strachu, co řeknou na vysvědčení rodiče. Někteří už se naopak nemohli dočkat, až se s vysvědčením pochlubí všem babičkám. Ke kterým jste patřili Vy?

Ať Vaše dítě patří do kterékoliv skupiny, mějte na paměti, že každý má vlohy pro něco jiného. Neměli bychom peskovat dítě za špatné známky, ale spíše jej podporovat v tom, v čem si vede dobře a co ho především baví.

A už jste přemýšleli, čím odměníte své dítko za pěkné vysvědčení? Máme pro Vás tip. Moudrá sova jistě potěší každého malého školáka.

sova   DSC_0128

Dárky prostě k poslednímu školnímu dni patří.

studio bydlení Kuřim

Studio bydlení

Pro všechny, kdo chtějí zdravě spát. Nevíte si rady s výběrem postele, matrace nebo roštu? Rádi Vám poradíme. Specializujeme se na kvalitní a klidný spánek. Více o nás si přečtěte zde >>